Dlaczego Islandia? Jedną nogą jestem w Polsce, a drugą właśnie tam. Daje mi to ogromną przewagę w fotografowaniu miejsc poza utartym szlakiem.
Chcesz, żeby Twoje produkty wyróżniły się na tle konkurencji? Może masz markę outdoorową, która idealnie wpisuje się w górski klimat? Skoro tu jesteś to jestem pewna, że szukasz czegoś nieszablonowego i oryginalnego. Świetnie się składa, przedstawię Ci zatem ofertę sesji na tej wyjątkowej wyspie.
czarna plaża na Islandii widok z drona. Zielona wyspa, czarny piasek, wzgórza obrośnięte mchem.
Sesja zdjęciowa krok po kroku
Zaczynamy od rozmów na temat Twoich potrzeb i wspólnie tworzymy koncepcję sesji. Może to odbyć się podczas spotkania na kawie we Wrocławiu, albo poprzez wideoczat. 
Co? Kiedy? Gdzie? Kto?
Czyli jakie są Twoje produkty, czym się kierujesz tworząc swoją markę i co jest dla Ciebie najważniejsze w przekazie, który tworzysz. 
Kiedy sesja musi być zrealizowana? Na przygotowania potrzebuję przynajmniej trzech tygodni. Wykonanie sesji to jeden dzień zdjęciowy, a gotowy produkt oddaję po miesiącu. Oczywiście wszystko możemy spersonalizować, żeby odpowiadało Twoim potrzebom.
Sesja może się odbyć w promieniu max 150 km od Reykjaviku. To warunek konieczny, jeśli sesja zdjęciowa ma trwać jeden dzień. Możliwe jest wykonanie sesji w dalszych destynacjach, ale będzie się to wiązało z większymi kosztami. 200 kilometrów to naprawdę dużo. Na wyspie na każdym kroku można zobaczyć niezwykłe krajobrazy. W tej okolicy znajduje się wiele niesamowitych miejsc - zatok, wodospadów, gór.
Kto ma być modelką? Mam portfolio modelek zarówno profesjonalnych, jak i tych, które mają dużo mniejsze doświadczenie przed obiektywem. Przedstawię Ci je wszystkie i samodzielnie dokonasz wyboru.

Koszty sesji dla firm na Islandii
Całkowity koszt sesji na Islandii zaczyna się już od 5500 zł netto. W takim pakiecie otrzymujesz 20 zdjęć, a każde następne możesz dokupić w cenie 80 zł netto. W przypadku większej/mniejszej liczby zdjęć cena dostosowywana jest indywidualnie.
Sesja potrwa około ośmiu godzin i będzie w różnych lokalizacjach na trasie. Przed wylotem otrzymasz ode mnie dokładny przewodnik sesji z miejscami, w których zatrzymamy się na zdjęcia. Będą w nim także nasze wspólne ustalenia. Zależy Ci na zdjęciach z drona? Mogę takie wykonać!
Co zawiera cena?
Bilety lotnicze w dwie strony z bagażem 30 kg, w którym przewiozę Twoje produkty. 
Paliwo i amortyzację samochodu.
Koszt wizażystki.
Na ostateczny koszt ma wpływ wybór modelki oraz liczba zdjęć. 
Usługi dodatkowe
Oprócz zdjęć możemy ustalić koncepcję filmów promocyjnych, które zrealizuję na wyspie. To krótkie materiały dostosowane do Tik Toka, Instagrama oraz innych platform.
Chętnie odpowiem na Twoje pytania, napisz!
Powrót na górę